Про проект

Відтепер в Україні є можливість потрапити на професійний лайв-концерт чи навіть фестиваль, не виходячи з дому і дотримуючись правил карантину!


Концерти наживо можна дивитись три рази на тиждень: щонеділі, щосереди та щоп’ятниці, на сторінках фестивалю в Facebook (https://bit.ly/3awsP07),
Instagram (https://bit.ly/3dIijow), YouTube (https://bit.ly/2R0gAkF).
Кращі українські діджеї, виконавці та гурти виступають зі сцени «UNDERHILL MUSIC TV» у прямому ефірі, з професійним звуковим та світловим супроводом.
Формат «UNDERHILL MUSIC TV» дозволяє глядачеві відчути себе частиною фестивалю, та опинитися навіть ближче до улюбленого артиста, ніж в перших рядах. Під час трансляції деяким музикантам можна буде задати питання у коментарях, поспілкуватися в прямому ефірі, а іноді навіть попросити виконати улюблений трек.

Наразі на «UNDERHILL MUSIC TV» вже зіграли свої dj-сети фронтмен гурту ВВ – Олег Скрипка, Фагот (гурт ТНМК), гурт [О]. Виступили DJ Lutique, MalYar, Kolya Liner, Vlad Yaki, Fellmark, Lirity, Vlad Jet. А також зі своїм гуртом та зірковою гостею – Тонею Матвієнко, порадував слухачів Арсен Мірзоян: https://youtu.be/zzPNcwvBgwg

Долучитися до трансляцій та слідкувати за новими анонсами можна на сторінках UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL у Facebook (https://bit.ly/3awsP07), Instagram(https://bit.ly/3dIijow), Telegram (https://t.me/under_hill)

БеZ Обмежень, Dj Viva, BAHROMA, Probass, YUKO та Vlad Yaki
#8 ВИПУСК
  • Днів
  • Годин
  • Хвилин
  • Секунд